Srdečně děkujeme všem laskavým lidem a firmám, kteří naší škole a dětskému domovu poskytli nebo opakovaně poskytují finanční či věcné dary.

Ušlechtilé činy dárců umožňují vybavit učebny moderními pomůckami a technikou, na dětské hřiště a školní zahradu pořídit kvalitní a bezpečné pomůcky, hračky, prolézačky a další doplňky pro všestranný rozvoj dětí, hru i zábavu. Dále díky peněžním darům od přívětivých dárců můžeme financovat a uskutečnit zajímavé výlety či ozdravné pobyty v přírodě, na které bychom z běžného rozpočtu neměli peníze.

V našem okolí jsou lidé a firmy, které nám přispívají jednorázově, ale máme i své stálé a pravidelné sponzory. Jsme skutečně rádi za každý, byť i jen malý finanční obnos nebo věcný dar.

Naši věrní sponzoři:

• Kimberly – Clark s.r.o.
  • Energetika Jaroměř
  • Městské vodovody a kanalizace
  • Jaroměř
  • Fainsport Jaroměř