Vychovatel/ka (pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami)

– pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) – poté možné prodloužení s nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobou, včetně víkendů a svátků, plný pracovní úvazek.

Požadováno: odborná kvalifikace dle § 16 odst. 2 písm. c) Zákona č. 563/2005 Sb.,  o pedagogických pracovnících (ve znění pozdějších předpisů), tzn. ukončená VŠ se zaměřením na sociální nebo speciální pedagogiku, vyšším odborným vzděláním zaměřeném na speciální pedagogiku, nebo vzděláním pro vychovatele a vzděláním v programu celoživotního vzdělávání uskutečňovaném vysokou školou a zaměřeném na speciální pedagogiku.

Předpokladem je psychická způsobilosti dle §18 Zákona č. 109/2002 Sb., znalost práce na PC (Word, Internet), morální a občanská bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, spolehlivost, schopnost týmové spolupráce, kladný vztah k dětem znalost výchovné a vzdělávací problematiky ve školském zařízení výhodou,

Nabízíme:  stravování, využití FKSP (příspěvek na stravování, rekreaci, masáže)

Platové ohodnocení: konkrétní výše dle platových předpisů a délky praxe (od 27 000,-Kč) + zvláštní příplatek podle § 129, odst. 1,2,3 zákona č. 262/2006 Sb.

Kontakt pro zájemce: strukturovaný životopis a motivační dopis, doklady o předepsaném vzdělání a souhlas se zpracováním osobních údajů zašlete na adresu Dětský domov, Základní škola speciální a Praktická škola, Jaroměř, Palackého 142, Jaroměř 551 01 či na e-mail reditelka@zsspecaddjaromer.cz 

Vybraní uchazeči budou vyzváni k výběrovému řízení.